Hakkımızda

Şirketimiz, Afyon’da taşınmaya ihtiyaç duyan tüm kişi ve kurumlara en iyi hizmeti sunmak için 1999 yılında kurulmuş, kuruluşundan günümüze kadar da bir çok kişi ve kuruluşa Afyon evden eve nakliyat, asansörlü taşıma, ofis, iş yeri ve şirket nakliyesi, askılı tekstil taşımacılığı, parça eşya taşıma ve depolama gibi bir çok alanda faaliyet göstermektedir.

Teknik Nakliyat, başta Afyon olmak üzere çevre şehirler için de 8 kişiden oluşan deneyimli kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz tüm nakliyat işlerinizi en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Eşyalarınızı bize teslim ettiğiniz andan itibaren tüm sorumluluğu teslim alıyoruz. Müşterilerimiz ile anlaşma yaptığımız andan itibaren, eşyalarınızı taşıma geldiğimiz vakit, tüm yükümlülük tarafımıza geçmektedir. Eşyaların paketlenmesi esnasında veya araca yüklenmesi sırasında, veya asansörle taşınırken ya da eşyalarınız gideceği yere taşınırken doğabilecek tüm olumsuzluklar tarafımıza aittir. Ülkemizde bu şekilde çalışma prensibine sahip olan firma sayısı oldukça azdır. Bu nedenle, Afyon taşımacılık ve diğer tüm nakliye işlemleriniz için tercih sebebiniz olmaya adayız.

Müşterilerimize sağladığımız hizmetleri inceleyebilir, paketleme, asansörlü taşıma gibi fotoğraflarımızı gözden geçirebilir ve yorumlara bakarak firmamız hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Lütfen soru ve görüşleriniz için bizi aramaktan çekinmeyin… İletişim için tıklayın.