Bursa Şehirler Arası Nakliyat

Hemen Ara, En Uygun Fiyata Taşın.

Bursa şehirler arası taşımacılık işleri kaliteli hizmet güvencesi ve uygun nakliye garantisi ile gerçekleştirilir. Alanında uzman ekip ile sigortalı ve güvenli taşımacılık işlemi yapılır. Taşınma işlerinin tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için expertiz çalışmalarına ağırlık verilir. Bunun için taşınmaya başlamadan önce evinize bir ekip gönderilir. Bu ekip ile eşyalarınızın durumu incelenir ve eşyalarınızın durumuna uygun bir nakliye planı çizilir. Bu plan doğrultusunda eşyalarınız için gerekli olan ambalajlama ve paketleme sistemi, nakliye aracı ve ekipman sayısı ayarlanır ve buna göre taşınma işlemlerine geçiş yapılır. Bu şekilde eşyalarınızın doğru bir plan ve proje ile başarılı bir şekilde yeni adreslerine teslim edilir.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Bursa evden eve taşımacılık hizmetleri ile eşyalarınızın evden eve taşımacılık işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirilmeye çalışılır. Eşyalarınız için gerekli inceleme yapıldıktan sonra eşyalarınızın durumlarına göre paketleme ve ambalajlama sistemi uygulanır. Bunun için her eşya kendi sınıfına ayrılır ve ona göre malzeme kullanılır. Örneğin kırılacak eşyalar için daha hassas davranılır ve kırılmalarını önlemek için uygun paketleme ve ambalajlama sistemi uygulanır. Diğer ev eşyaları için de gerekli ambalajlama sistemi ayarlanarak uygun şekilde eşyalar ambalajlanır ve bu şekilde her eşya kendisine uygun şekilde paketlenip ambalajlandıktan sonra araçlara dikkatli bir şekilde dizilir ve yeni adrese götürülmek üzere yola çıkarılır.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Bursa asansörlü taşıma hizmeti ile Bursa ve civarı taşıma hizmetleri asansörlü taşıma ile yerine getirilir. Çok katlı yüksek binalara taşınmada kolaylık sağlamak adına asansörlü taşıma tercih edilir. Asansörlü taşıma ile eşyalarınız paletli geniş sisteme yerleştirilir. Bu paletli sistem geniş ve büyük olduğu için çok sayıda eşyanız buraya sığabilir. Bu şekilde eşyalarınız bu sisteme yerleştirilerek merdivenli sistem ile evinizin bulunduğu kata yükseltilir. Buradan pencere ya da teras gibi girişlerden eşyalarınızın içeri taşınması sağlanır. Bu şekilde hızlı ve sağlıklı bir şekilde eşyalarınızın yeni evinize teslimi sağlıklı bir şekilde gerçekleşir. Hem hızlı hem de güvenli bir işlem olarak asansörlü nakliye hizmet ayrıcalığı verilir.