Çorum Şehirler Arası Taşımacılık

Çorum Şehirler Arası Nakliyat

Hemen Ara, En Uygun Teklifi Al.

Çorum şehirler arası nakliyat taşınma işlerinizde aradığınız nakliye kalitesini en iyi şekilde sağlamaktadır. Bu alanda hizmet veren firmalarımız işini hakkıyla yapan ve işinin ehli firmalardır. Bu firmalarımız aracılığı ile sorunsuz nakliye hizmeti almanız mümkündür. Firmalarımızın yapmış olduğu hizmetler içinde şu hizmetler yer almaktadır; Paketleme ve ambalajlama sistemi, expertiz hizmetleri, asansörlü taşıma hizmeti, eşya depolama hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti gibi daha pek çok hizmet verilmektedir. Bu ve buna benzer pek çok nakliye hizmetinde firmalarımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Eşya Depolama Hizmeti

Çorum eşya depolama olarak firmamız Çorum ve civarında sizlere eşya depolama hizmeti vermektedir. Eşya depolama hizmetinin genel amacı eşyalarını hemen taşımak istemeyen fakat eşyalarını koymak için de uygun bir yeri olmayan kişiler için eşya depolama alanlarında eşyalarının saklanmasına izin vermektir. Eşya depolama alanında eşyalarınızın istediğiniz gün ve süreye kadar bekletilir. Eşyalarınızın buraya getirildikten sonra kendileri için olan uygun bölmelere dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Öncesinde eşyalarınızın konacağı depolama merkezi en uygun hale getirilir. Bunun için bu depolama alanları her türlü rutubet gibi durumlardan arındırılır ve sağlıklı bir hale dönüştürülür. Ayrıca eşyalarınızın güvenli bir şekilde saklanması için eşya depolama alanlarına kameralı sistem konulur. Böylece eşyalarınızın olası hırsızlık durumlarına göre güvenliği sağlanır.

Sigorta Sözleşmesi Yapıyoruz.

Çorum evden eve nakliye ile eşyalarınızı alacağınız gün ve saate kadar eşya depolama merkezlerinde saklayabilirsiniz. Bunun için firmanızda eşya depolama hizmeti almak istediğiniz belirtebilirsiniz. Eşya depolama hizmetini daha güvenli şekilde almak için her ne kadar güvenlik kameraları bulunsa da eşyaların çalınması ve hırsızın bulunamaması gibi durumlarda mağduriyet yaşamamanız için firmanızla sigorta sözleşmesi yapabilirsiniz. Bu sözleşmeye göre eşyalarınız depolama merkezlerinde kaldığı sürece bir mağduriyet yaşadıysa eşyalarınızın mağduriyetinden kaynaklı bedelin karşılanması için firmamız bu konuda tüm masrafı üstlenir. Böylece siz de bu konuda mağdur olmamış olursunuz. Eşya depolama konusunda gerekli nakliye desteğini almak için siz de firmamızla nakliye sözleşmesi yapabilir ve sigorta kapsamında eşyalarınızım güvenliğini sağlayabilirsiniz.