İzmir Şehirler Arası Nakliyat

Hemen Ara, En Uygun Teklifi Al.

İzmir şehirler arası nakliyat işleri bu bölgede sorunsuz bir şekilde firmalarınız aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bu alanda hizmet veren firmalarımız sizler için aradığınız kalitede nakliye hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Bu alanda donanımlı ve yetişmiş elemanlar ile eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adreslerine teslim edilir. Eşyalarınızın sağlıklı şekilde taşınma için gerekli malzeme ve araç kapasitesi de bulunmaktadır. Böylece eşyalarınız taşınma öncesinde güvenli bir hale getirilir ve bu şekilde taşınır. Eğitimli ve donanımlı ekip ve kaliteli malzeme ve araç sistemi ile eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine teslim edilir.

Eşya Taşıma Hizmetleri

Evden eve eşya taşıma

İzmir evden eve taşımacılık ile eşyalarınız sağlıklı ve güvenli bir şekilde yeni yerlerine taşınır. Eşyalarınız için taşınma öncesinde expertiz hizmeti verilir. Buna göre eşyalarınızın genel durumu saptanarak eşyalarınız için uygun paketleme ve ambalajlama sistemi uygulanır. Eşyalarınızın sayısına göre nakliye aracı tahsis edilir ve ekipman sayısı ayarlanır. Buna göre eşyalarınızı doğru bir sistem ile taşınır.

Eşya depolama

Eşya depolama hizmeti de firmamız aracılığı ile verilen ek hizmettir. Bu hizmet türünde eşyalarınız taşınacağı güne kadar uygun alanlarda saklanır. Bunun için eşya depolama merkezlerimiz eşyalarınızın konulup saklanması için uygun hale getirilir. Eşya depolama merkezlerimizde eşyalarınızı teslim alacağınız güne kadar güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Zamanı gelince eşyalarınızın buradan alınıp istediğiniz adrese teslim edilir.

Parça eşya taşıma hizmeti

İzmir evden eve nakliye hizmetleri içinde parça eşya taşıma hizmeti de önemli yer tutmaktadır. Parça eşya olarak biline eşyalar az sayıda eşyaların taşınması işlemidir. Az sayıda olan eşyalarınızın taşınırken komple eşya taşıma yapılırken aynı anda gerçekleştirilir. Aynı güzergahta giden diğer eşyalarla birlikte parça eşyalarınız da taşınır.

Asansörlü taşıma

Asansörlü taşıma hizmeti de firmamız aracılığı ile verilen bir hizmettir. Yüksek katlardaki binalarınıza taşınma işleminde kolaylık sağlamak için asansörlü taşıma hizmeti tercih edilir. Böylece eşyalarınız güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınır. Paletli ve metrelerce yüksekliğe çıkabilen merdiven sistemi sayesinde eşyalarınız istenilen kata rahatça çıkarılarak taşınır.