Ağrı Şehirler Arası Taşımacılık

Ağrı şehirler arası taşımacılık hizmetleri Ağrı ve civarında güvenli bir şekilde verilmektedir. Bu alanda uzman nakliye firmalarımız aracılığı ile nakliye hizmetleri kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışma sistemi ile çalışan firmalarımız sizlere bu alanda hak ettiğiniz gibi nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye alanında ihtiyaç duyduğunuz he her türlü nakliye hizmeti uzman firmalarımızın desteği ile profesyonel bir şekilde verilmektedir. Nakliye işine yıllarını ve emeğini vermiş olan firmalarımız bu alanda sizlere en iyi desteği sağlamak için gece gündüz çalışmaktadır. İstikrarlı bir çalışma ve gayret neticesinde firmalarımız size hayal ettiğiniz gibi nakliye desteğini en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır.

Taşınma Öncesinde Yapılanlar

Ağrı evden eve nakliyat hizmetleri olarak günümüzde en çok ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerini en iyi şekilde veren firmamız taşınma öncesinde şunları yapar;

  • Taşınmadan önce sizinle sağlıklı bir iletişim kurulur ve ön görüşme yapılır. Bu ön görüşme ile sizin ihtiyacınız olan nakliye hizmeti belirlenir ve ona göre plan yapılır.
  • Eşyalarınızı taşımadan önce firmamız evinize Ekspertiz ekibi gönderir. Ekspertiz ekibi eşyalarınız inceler ve ona göre paketleme ve ambalajlama sistemi için malzeme ayarlanır. Eşyalarınızın miktarına göre nakliye aracı tahsis edilir ve personel sayısı belirlenir.
  • Ekspertiz incelemesi doğrultusunda sizin için nakliye hizmetinde ödeyeceğiniz fiyat listesi belirlenir.
  • Nakliye araçları taşımadan önce gerekli bakım ve onarımlardan geçirilir. Araçlarda bir aksaklık ya da sorun varsa giderilir.
  • Taşınma öncesinde eşyalarınızın güvenliği için firma ile müşteri arasında sigorta sözleşmesi imzalanır.

Sigorta Sözleşmesi

Ağrı şehirler arası nakliyat hizmetlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için firma ile müşteri arasında sigorta sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile eşyalarınız güvence altına alınır. Eşyalarınız sigorta kapsamında taşınma sırasında herhangi bir aşınma, zedelenme, kırılma, çizilme gibi durumlarla karşılaşırsa eşyalarınızın uğradığı zararın bedelini firma karşılar Bu açıdan taşınma sırasında olabilecek her türlü mağduriyeti önlemek adına çalışacağınız firma ile mutlaka sigorta sözleşmesi yapın. Böylece eşyalarınız koruma altına alınır. Bu şekilde çok daha güvenli bir nakliye hizmeti alırsınız.