Mardin Şehirler Arası Taşımacılık

Mardin şehirler arası taşımacılık nakliye işlerinizde garantili ve sağlam nakliyeciliğin ayrıcalığını sunmaktadır. Alanında uzman lider firmalar aracılığı ile taşınma işleriniz tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde halledilir. Seçkin firmalarımız size nakliye alanında pek çok taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu taşımacılık hizmetlerinden en çok verilen nakliye hizmetleri şunlardır;

  • Eşya paketleme ve ambalajlama
  • Expertiz hizmetleri
  • Asansörlü nakliyat
  • Sigortalı ve sözleşmeli nakliye hizmeti
  • Eşya depolama hizmetleri
  • Parça eşya taşıma hizmeti
  • Şehir içi nakliye
  • Şehirler arası nakliye
  • Ev taşımacılığı
  • İş yeri taşımacılığı

Nakliye hizmeti gibi pek çok nakliye hizmeti firmamız aracılığı ile siz değerli müşterilerimize verilmektedir.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Mardin şehirler arası nakliyat ile eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri en iyi şekilde verilmeye çalışılmaktadır. Eşya paketleme ve ambalajlama taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmelerini önlemek amacıyla verilen bir hizmettir. Eşyalarınızın güvenli şekilde taşınması içim bu hizmet verilir. Eşyalarınızın durumlarına uygun paketleme ve ambalajlama sistemleri ile paketlenip ambalajlanır. Bunun için eşyalarınızın cinslerine göre sınıflara ayrılır. Kırılacak eşyalar öncelikle sarılır ve naylonlu paketleme ve ambalajlama sistemiyle güzelce paketlenir. Diğer eşyalarda durumlarına uygun paketleme ve ambalajlama sistemleri ile hazırlanır ve paketlenir. Sıkıca ve güzelce paketlenip ambalajlanan eşyalarınızın dikkatli bir şekilde nakliye araçlarına yerleştirilir. Sonrasında nakliye araçlarına güzelce yerleştirilen eşyalarınız teslimat adresine götürülür.

Eşyalarınızın Teslimi Başarılı Şekilde Gerçekleşir

Mardin nakliyat ile eşyalarınızın teslimi için eşyalarınızın yeni adrese götürülür. Burada evin durumuna göre nakliye sistemi uygulanır. Örneğin taşınılacak olan ev yüksek katlı bir binadaysa bunun için asansörlü nakliye hizmeti seçilir. Asansörlü nakliye hizmeti ile eşyalarınızı geniş palet sistemi ve merdiven sistemi olan araçlara dizilir. Palet sistemi geniş olduğu için çok sayıda eşyanızı buraya rahatça sığdırabilirsiniz. Eşyalarınızı palet sistemine yerleştirdikten sonra pencere ya da teras katlarından eşyalarınızı geçirerek eşyalarınız içeri taşınmasını sağlayabilirsiniz. Burada da eşyalarınızın kurulum ve montalama işlemi uzman personeller aracılığı ile gerçekleşir. Bu şekilde eşyalarınızın son rütuşları yapılarak teslimi başarılı bir şekilde en iyi yöntemlerle sağlanır.