Kastamonu Şehirler Arası Taşımacılık

Kastamonu şehirler arası taşımacılık ile nakliye işlerinizde hızlı ve kaliteli taşımacılık ayrıcalığı elde edebilirsiniz. Bu alanda gerekli nakliye desteğini sağlamak için firmamız sizlere ayrıcalıklı nakliye hizmetleri vermeye çalışmaktadır. Bu ayrıcalıklı hizmetler içinde en önemlileri; evden eve nakliye hizmeti, ofis taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı, asansörlü nakliyat, şehir içi taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, expertiz hizmetleri, eşya depolama hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti gibi hizmetlerdir. Tüm bu nakliye hizmetleri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmet desteği ile sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerin bu alanda gerekli nakliye desteğini en iyi şekilde alması için firmamız bu alanda ihtiyaç duyduğunuz nakliye desteğini en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

Kastamonu parça eşya taşıma olarak sizlere en uygun fiyat garantisi ile parça eşya taşıma hizmeti verilmektedir. Kastamonu bölgesinde parça eşya taşıma hizmeti almanız için uzman firmalarımızdan destek alabilirsiniz. Uzman firmalarımız aracılığı ile az sayıdaki eşyalarınızın taşınması işlemi güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir. Çeyiz eşyası, bekar eşyası gibi her türlü nakliye hizmetinde gerekli nakliye desteğini uzman nakliye firmaları aracılığı ile  sağlayabilirsiniz. Parça eşya hizmetinde ihtiyacınız olan nakliye desteğini almak için istediğiniz zaman firmamızdan nakliye desteği alabilirsiniz. Bunun için firmamızı aramanız ve iletişime geçmeniz yeterlidir.

Eşya Depolama Hizmeti

Kastamonu eşya depolama hizmeti olarak eşya depolama alanında ihtiyacınız olan nakliye desteğini almak için firmamızdan bu alanda destek talep edebilirsiniz. Firmamız size gerekli nakliye desteğini en uygun şekilde sağlamaktadır. Eşyalarınızın taşınacağı güne kadar uygun depolama merkezlerinde saklanması işleminde firmamız siz değerli müşterilerimize destek olmaktadır. Eşya depolama hizmeti şu şekilde yapılır; Öncelikle eşyalarınızın incelenmesi için expertiz ekibi yine evinize gönderilidir. Expertiz ekibinin incelemesi doğrultusunda eşyalarınızın sayısı ve cinsine göre paketleme  ve ambalajlama yapılır ve eşyalarınız için uygun yer ayrılır. Eşyalarınızın özel bölmeli uygun yerlere yerleştirilir. Eşyalarınız eşya depolama merkezlerine getirilmeden önce eşya depolama alanları güzelce temizlenir, rutubet varsa arındırılır ve sağlıklı bir şekilde eşyalarınızın yerleştirilmesi işlemi sağlanır.