Erzincan Şehirler Arası Nakliyat

Hemen Ara, En Uygun Fiyatı Al.

Erzincan şehirler arası nakliyat güvenli taşımacılığın adresi olarak Erzincan ve çevresinde görev yapmaktadır. Şehirler arası nakliye yolculuklarında aradığınız hizmet kalitesini burada yer alan seçkin firmalarımız aracılığı ile elde edebilirsiniz. Nakliyecilikte sorunsuz ve başarılı bir hizmet almak için alanında uzman firmalarımızdan ne zaman isterseniz destek alabilirsiniz. Taşınma işlerinde ihtiyacınız olan nakliye desteğini en iyi şekilde almak için firmamızı aramanız yeterlidir.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Siz değerli müşterilerimiz için vermiş olduğumuz bazı hizmet dalları şunlardır;

Eşya paketleme ve ambalajlama

Eşyalarınız güvenli bir şekilde uzmanlar aracılığıyla paketlenip ambalajlanır. Eşyalarınızın paketlenip ambalajlanması için eşyalarınızın durumuna uygun paketleme ve ambalajlama sistemi uygulanır. Böylece eşyalarınızı doğru malzeme ile paketlenerek eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmeleri engellenir. Tüm eşyalarınız bu şekilde paketlenip ambalajlandıktan sonra nakliye araçlarına dikkatli bir şekilde yerleştirilir.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti günümüzde ihtiyaçtan dolayı doğan bir hizmet türüdür. Eşyalarını hemen taşımak istemeyen ama eşyalarını koyacak uygun yeri olmayan kişiler için eşya depolama merkezleri nakliye firmaları tarafından hazırlanır. Buralardaki özel bölmeli yerlere eşyalarınız alınacağı güne kadar konur ve muhafazalı bir şekilde saklanır. Firmamız aracılığı ile eşya depolama merkezlerimizde eşyalarınızı güvenle alınacağı güne kadar saklayabilirsiniz.

Asansörlü nakliye hizmeti

Erzincan evden eve nakliye kalitesiyle eşyalarınızın yeni adrese taşınması işleminin güvenli şekilde yerine getirilmesi için asansörlü taşıma sistemi uygulanır. Bu sistemle yüksek katlı binalara eşyaların kolayca taşınması sağlanır. Asansörlü sistemde palet sistemi ve merdiven sistemi bulunur. Palet sisteminde eşyalarınızın rahatça konulup yerleşmesi için geniş bir alan mevcuttur. Merdivenli sistem ise istenilen yükseklikte kata kolayca erişmek içindir. Asansörlü nakliye hizmetinin verilebilmesi için asansörlü nakliye aracının evinizin yakınına rahatça girebileceği bir alan olması gerekir. Bulunduğu alan çok dar ve elektrik direği gibi tehlikeli sistemlerle çevriliyse asansörlü nakliye hizmeti güvenli şekilde verilemeyebilir. Bu açıdan asansörlü nakliye hizmetini güvenli bir şekilde alabilmeniz için evinizin bulunduğu çevrenin asansörlü nakliye aracının girişini kısıtlamayacak ölçüde uygun olması son derece önemlidir. Aksi takdirde bu hizmeti almanız zorlaşır.